12 Adalar Turu

12 Adalar Turu

admin admin 24/02/2023 0 Comments BLOG

Fethiye’den düzenlenen 12 Adalar tekne turunda gidilen koylar;
Katrancı Adası,
Göcek Adası,
Atbükü Koyu (Öğle yemeği),
Yassıca Adası,
Fethiye Kızıl Ada

Fethiye Tekne Turu ile 12 Adaları Keşfedin

12 Adalar tekne turu, yerli ve yabancı turistlerin gözde Fethiye günlük tur seçeneklerinden biridir ve bunun temel nedeni, yolculuk boyunca görülecek olan nefis doğal kesitler olduğu kadar teknedeki eğlence ve hizmetlerdir de.

Fethiye tekne turu, yazın en sıcak günlerinde oldukça kalabalık olan plajlardan sıyrılıp çok daha temiz ve sakin olan yüzme noktalarına açılmak için muhteşem bir fırsattır. Dolayısıyla güvertedeki şanslı turistlerden olduğunuzda, yoğunluktan, gürültüden ve şezlong kapma yarışından kolaylıkla uzaklaşacaksınız.

Sizi kara ulaşımı ile göremeyeceğiniz nadide yerlere götürür. Rotadaki duraklar adı üstünde “adalar” olduğu için yalnızca şahsi teknesi olanların açılabileceği yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bu tekne turu yalnızlara, çiftlere, kalabalık bir grup olarak gezenlere ya da ailelere uygundur. Bir diğer deyişle, kimlerle Fethiye tatili yaparsanız yapın, herkesin keyifli dakikalar geçireceğinden emin olabilirsiniz.

Kısacası Fethiye 12 Adalar Tekne Turu misafiri olmanız için pek çok sebebiniz vardır. Tavsiyemiz, bu özel fırsatı kaçırmamanız ve misafirimiz olmanız yönünde olacaktır!

0 Comments

Leave your reply